Kõige paindlikum tööjõuhaldus Eestis! Kuuluta TASUTA. Säästa tööjõukuludelt.

200 000 aktiivset töötegijat üle Eesti.

#TÖÖJÕUKRIIS #LAHENDUS Kas sinu ettevõttes jäi osa vajalikust tööst täna jälle tegemata puhkuste, haigestumiste, ilusa ilma või hoopis ootamatult suurenenud töömahtude tõttu? Meie abil leiad kogenud töötaja kiiresti appi päevaks, nädalaks, kuuks või terveks hooajaks. Kui leiad tõelise pärli, võid ta ilma lisatasuta püsivalt tööle värvata.

Tööampsu kuulutamise eest me kunagi raha ei küsi. Teenuse eest maksad alles siis, kui oleme sulle sobiva tööampsaja leidnud. Töökuulutuse avaldamine toimub vastavalt hinnakirjale.

Leia rahu. Meil on lahendus juba olemas!

Kiired tööampsud

Vajad lühikese etteteatamisega paariks päevaks kuni nädalaks kvaliteetset tööjõudu? Me tuleme sulle appi!

Aitame bürokraatiaga

Soovi korral aitame sind lepingute, töötajate registreerimise, tasude ning maksude maksmisega

Hooajatööd

Sul on vaja töötajaid ainult kindlaks ajaperioodiks? Oleme juba sadu ettevõtteid nende kiiretel hooaegadel välja aidanud.

Pikaajalised tööd

Ühel hetkel liiguvad kõik GoWorkaBiti kasutajad püsivatele töökohtadele. Viime sind hea meelega nendega kokku.

Multiampsud

Kui töötajate voolavus on suur ja/või töökoormus muutlik, siis meil on ka selleks lahendus olemas, kuidas taolised tööd ilma pideva värbamiseta tehtud saaksid.

Milliseid töötajaid on võimalik GoWorkaBitist leida?

Meie käest on palju uuritud, mis sorti töötegijaid GoWorkaBitist leiab. Laotöölisi? Kirurge? Raamatupidajaid? Autojuhte? Turundajaid? Müügispetse?

Noh, võib-olla mitte kirurge. Aga üldiselt on GoWorkaBiti juures registreerunud töötajad märkimisväärselt mitmekesiste oskustega. GoWorkaBitis on end tööotsijana üles andnud rohkem kui neljandik Eesti tööealisest elanikkonnast – üle 200 000 inimese.

Meil on töötajaid igas valdkonnas ning igasugusel spetsialiseerumise tasemel. Inimeste huvi tööampsamise vastu on meeletu ning suureneb iga nädalaga. Tööampsamise tiheduse määravad saadaolevate tööampsude arv ja valik, mida ettevõtted ühel või teisel hetkel pakuvad.

Enim otsitakse meie kaudu töötajaid toitlustuses, logistikas, tootmises ja jaekaubanduses. Sestap on nendes valdkondades meie kasutajatel ka kõige rohkem kogemusi. Samas oleme edukalt vahendanud ka asendussekretäre, turundusinimesi, IT-spetse, raamatupidajaid ja teisi erialase kogemusega inimesi. Selliseid ampse on meil aastas umbes saja ringis.

  • Bauhof
  • Ramirent
  • Valio
  • Bolt
  • DPD
  • Starship