Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€6,246,500

of salary earned

5,829

employers signed up

223,633

active job seekers

1,259,200

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tubli töötaja saali ja nutikassasse Kose Konsumis (Coop Harju)

About the employer

Vajame abilist Kose Konsumisse puu- ja juurvilja osakonda kaupa välja panema ja nutikassasse kliente teenindama.

Puu- ja juurviljade väljapanekul tuleb teostada kvaliteedi kontroll, pindade puhastamine. Töö eeldab head füüsilist vastupidavust ja korrektseid töövõtteid raskuste teisaldamisel, kuna puu- ja juurviljade kastid on rasked.

Nutikassas töötamise aeg abistad vajadusel klienti, teostad ostukontrolli ja hoiad kassatsooni korras. Kohapeal juhendatakse sind nutikassas töötama.

Seoses viiruse perioodiga juhime täiendavat tähelepanu hügieeni- ja tervisenõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid – palume neid kasutada.

Tööampul osaleja peab kandma isiklikku maski kaupluses töötamise aeg- palun võta oma mask kaasa.

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit, mida ei tasustata. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: kinnised, mugavad ja turvalised. Terve tööpäeva viibid sa jalgadel ja sul peab olema mugav liikuda.

Kohale saad tulla kas oma liiklusvahendiga või ühiskondliku transpordiga.

Kui oled kauplusesse kohale jõudnud palun helista ja anna oma kohalolekust teada (number tuleb kinnituskirjaga, kui oleme su tööampsule välja valinud).

Enne kui tööampsule kandideerid, mõtle hoolega järgi, kas sa ikka tahad tööd teha. Kui oleme su välja valinud ja vahetult enne tööpäeva tühistad, siis oled võtnud ära teistelt huvilistelt võimaluse tööampsu teha ja meie töötajad jäävad ilma vajalikust abist.