Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€11,473,500

of salary earned

6,940

employers signed up

265,107

active job seekers

2,078,000

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Laagri Maksimarketis puu- ja juurvilja osakonnas kaubapaigutaja (Coop Harju)

About the employer

Vajame abilist puu- ja juurvilja osakonda kaupa välja panema sh, kvaliteedi kontroll, puhastamine. Töö eeldab head füüsilist vastupidavust, kuna puu- ja juurviljade kastid on rasked.

Seoses viiruse perioodiga juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid – palume neid kasutada. Näomaski kandmine kaupluses töö ajal on kohustuslik - palun võta oma mask kaasa.

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit (ei tasustata). Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: kinnised, mugavad ja turvalised. Terve tööpäeva viibid sa jalgadel ja sul peab olema mugav liikuda.

Kohale saad tulla kas oma liiklusvahendiga või ühiskondliku transpordiga. Laagrisse Maksimarketi juurde sõidavad nii rong (Urda peatus) kui ka bussid.

Enne kaupluse avamist pääsed tööle estakaadi kaudu, tutvusta ennast turvamehele. Kui oled kauplusesse kohale jõudnud palun küsi teenindaja käest kaupluse vastutavat isikut või helista ja anna oma kohalolekust teada.