Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€9,155,900

of salary earned

6,408

employers signed up

245,167

active job seekers

1,722,500

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tubli koristaja Sõpruse Konsumis (Coop Harju)

About the employer

Vajame usinat töötajat, kes asendaks meie haiguslehel viibivat koristajat ja aitaks kauplust puhtana hoida.

Töö ei ole raske: koristusmasina ja mopiga tuleb puhastada müügisaal ja tagaruumid. Lisaks tuleb puhastada kõik pinnad ja need desinfitseerida (mh. kaalud, kassad, külmikute klaasid, käepidemed).

Tööpäeva pikkus võib varieeruda. Tööpäev algab 7:00 ja lõpp kas 10:00 või 11:00 kõik vastavalt koristamise vajadusele. Täpne tööaja kestus fikseeritakse kaupluses kohapeal.

Seoses viiruse perioodiga juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid – palume neid kasutada. Tööampul osaleja peab kandma isiklikku maski kaupluses töötamise aeg- palun võta oma mask kaasa.

Palume haigena mitte tööampsul osaleda. Lisaks mõtle hoolega järgi, kas soovid ikka tööd teha, enne kui kandideerid.

Pane ennast mugavalt riidesse (tumedad püksid ja pluuse/pullover), jalga mugavad ja kinnised jalanõud (plätud on keelatud), sest kogu töö toimub jalgadel. Tööpluusi saad kauplusest.

Kohale saad tulla kas oma liiklusvahendiga või ühiskondliku transpordiga. Kaupluse juures asub Liivaku ühistranspordi peatus. Lähiümbruses veel peatused: Keskuse, Ehitajate tee ja J.Sütiste.

Täiendav info saabub kinnituskirjaga, kui oled tööampsule välja valitud.