Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

16 451 000 €

Eurot teenitud tasuna

7 440

registreerunud klienti

323 747

aktiivset tööampsajat

2 818 400

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Video monteerimine

Tööampsu pakkujast

Vajame isikut kes monteeriks ära ühe u 40min pikkuse video (kahe inimese vaheline diskussioon, filmitud Impact Day-l), sellest peaks valmima kaks versiooni: eestikeelsete subtiitritega ja ingliskeelsete subtiitritega. Subtiitrite lisamiseks on võimalik kasutada ajatemplitega ingliskeelset transkriptsiooni ja selle ajatemplitega eestikeelset tõlget. Töö sisaldab teatud segmentide väljalõikamist, olemasolevate visuaalide lisamist (mh algusesse ja lõppu) ja subtiitrite lisamist (audio on inglise keeles). Tööampsu tegijalt ootame varasemat kokkupuudet videotöötlusega.

Tööd saab teha kodukontorist ja paindlikul ajal. Vajalik on oma arvuti ja internetiühenduse olemasolu.

Tööks kuluv aeg orienteeruvalt kokku 7h (3h per video + 1h ettevalmistavad ja lõpetavad tegevused). Eeldame, et saad meile valmis töö esitada nädala jooksul :)

 Stories For Impact missiooniks on suurendada inimeste heaollu ja arengusse panustavate organisatsioonide positiivset mõju. Selleks teostame sotsiaalse mõjuga seonduvaid uuringuid ja analüüse. Samuti nõustame, koolitame ja oleme hinnatud avalikud esinejad.