Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

16 451 200 €

Eurot teenitud tasuna

7 440

registreerunud klienti

323 748

aktiivset tööampsajat

2 818 400

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tubli nõudepesija Toiduakadeemias

Tööampsu pakkujast

Toiduakadeemia ootab abiks nobedat nõudepesijat!

Nõudepesija ülesandeks on masinaga nõude pesemine ja nõude paigutamine tagasi nende õigetele kohtadele ning päeva lõpuks kärude ja tööpindade puhastus.

Oluline on eesti keele oskus ja eelnev kogemus masinaga nõude pesemisel. Samuti ka täpsus ja püsivus, sest ühe kohapeal on palju seismist ja nõud peavad alati oma õigele kohale tagasi saama.
Töö ei ole füüsiliselt raske, kui siis tuleb vahel ette täis pottide tõstmist, aga alati saab abi küsida.

Nädalavahetusteti abistab nõudepesija ka ruumide koristusel ja selleks peab olema silma ja oskust märgata kõiki kohti, mis koristust vajavad.

Meie töögraafiku seab ette see kui palju parasjagu üritusi majas on, seepärast võivad tööpäevad olla veidi erineva pikkuse ja koormusega. Enamasti jäävad tööajad õhtusele ja öisele ajale ning tööd on ka nädalavahetustel.

Ootame tiimi tublisid nõudepesijaid kes saaksid meile abiks olla vähemalt terve kiire firma- ja jõulupidude hooaja, aga vastastikusel sobivusel jätkub tööd kindlasti järgmise suveni!