Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

15 801 200 €

Eurot teenitud tasuna

7 393

registreerunud klienti

315 345

aktiivset tööampsajat

2 721 700

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Pakkide sorteerija Smartpost Itellas (päevane vahetus)

Tööampsu pakkujast

Tere kõigile!

Otsime nutikaid ja tegusaid inimesi, kes tahaksid liituda meiega Smartpost Itella sorteerimiskeskuses pakkide sorteerijatena. See on füüsiline töö, kuid kui sa armastad aktiivsust ja tahad olla osa meie toredast meeskonnast, siis võib see töö just sulle sobida.

Mida töö hõlmab:

Sinu ülesandeks on pakkide sorteerimine, nii masinatega kui ka käsitsi. Kuigi enamus pakke pole eriti rasked, on hea füüsiline vorm siiski eelduseks, et vahetuse ajal energiliselt tegutseda.

Mugavused töökohal:

Meie kööginurgas on külmik, kuhu saad oma lõunasöögi hoida, ning mikrolaineahi, et seda soojendada. Samuti on olemas kohvimasin, kust saad võtta kohvi ja muid sooje jooke (muidugi vajad selleks 20-sendiseid münte).

Tööajad:

Töötame graafiku alusel vastavalt eelnevalt määratud ajakavale. Palun hoia silm peal tööampsu märgitud kellaegadel!

Kui tunned, et oled valmis liituma meie toreda meeskonnaga ja aitama pakkidel õigel ajal õigesse kohta jõuda, siis võta meiega ühendust!

Lisainfot töö ja kandideerimise kohta saad küsida meie vahetusvanematel +372 53591505. Ootame huviga sinu liitumist meie tiimiga.

Kohtumiseni sorteerimiskeskuses!