Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€16,860,100

of salary earned

7,511

employers signed up

328,560

active job seekers

2,876,900

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Laagri Maksimarketi multiamps (letiteenindaja ja kaubapaigutajad)

About the employer

Laagi Maksimarketi multiampsu tiim!

Siit multiampsust leiad graafiku letiteenindajale, kaubapaigutajale ning puu- ja juurviljade kaubapaigutajale.

Kõik need positsioonid on jõukohased ja vaja on ainult tahtmist ja pealehakkamist!

Kaubapaigutaja

Kaubapaigutajana on sul võimalus sättida kaupu müügisaali ja riiulitesse. Kaubad saad kätte meie laost ja viid need saali peale laiali õigetesse asukohtadesse. Mingis mõttes töö nagu aaretejaht, sest kaupu on palju ja igal kaubal on oma õige koht. Koha peal juhendame täpsemalt, mis kaubad kuhu paigutada tuleb.

Puu- ja juurviljade kaubapaigutaja

Sellel positsioonil on Sinu tööks puu- ja juurvilja osakonda kaupade väljapanek. Lisaks väljapanekule vaatad, et kogu kaup oleks kvaliteetne ja eemaldab inetuks muutunud viljad! Kuna viljade kastid on üpris rasked, siis pead arvestama, et töö on füüsiline ja vajab jõudu!

Letiteenindaja

Kui oled letiteenindaja, siis peab sul silm särama ja suu naeratama! Erinevates lettides on vaja kaupa pakendada, kaaluda, välja panna ja vaadata et tööala oleks puhas ja korras. Ära muretse koha peal juhendatakse sind.

Riietus ja töövahendid

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: mugavad ja turvalised.

Pausid ja tööaeg

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit (tasustamata). Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta. 2x15 minutit tööaja sisest pausi. Pausid sõltuvad tööpäeva pikkusest.

Muu oluline info

Kohale saad tulla kas oma liiklusvahendiga või ühiskondliku transpordiga. Laagrisse Maksimarketi juurde sõidavad nii rong (Urda peatus) kui ka bussid.

Enne avamist saab kauplusesse siseneda estakaadi kaudu. Kui tuled ajal mil kauplus on avatud, siis tule anna endast palun infoletis märku ja siis juhatatakse sind juba edasi :)