Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

11 097 100 €

заработано евро в качестве оплаты

6 851

зарегистрированные клиенты

261 538

активных подработчиков

2 016 700

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Laagri Maksimarketi multiamps (letiteenindaja ja kaubapaigutajad)

Laagi Maksimarketi multiampsu tiim!

Siit multiampsust leiad graafiku letiteenindajale, kaubapaigutajale ning puu- ja juurviljade kaubapaigutajale.

Kõik need positsioonid on jõukohased ja vaja on ainult tahtmist ja pealehakkamist!

Kaubapaigutaja

Kaubapaigutajana on sul võimalus sättida kaupu müügisaali ja riiulitesse. Kaubad saad kätte meie laost ja viid need saali peale laiali õigetesse asukohtadesse. Mingis mõttes töö nagu aaretejaht, sest kaupu on palju ja igal kaubal on oma õige koht. Koha peal juhendame täpsemalt, mis kaubad kuhu paigutada tuleb.

Puu- ja juurviljade kaubapaigutaja

Sellel positsioonil on Sinu tööks puu- ja juurvilja osakonda kaupade väljapanek. Lisaks väljapanekule vaatad, et kogu kaup oleks kvaliteetne ja eemaldab inetuks muutunud viljad! Kuna viljade kastid on üpris rasked, siis pead arvestama, et töö on füüsiline ja vajab jõudu!

Letiteenindaja

Kui oled letiteenindaja, siis peab sul silm särama ja suu naeratama! Erinevates lettides on vaja kaupa pakendada, kaaluda, välja panna ja vaadata et tööala oleks puhas ja korras. Ära muretse koha peal juhendatakse sind.

Riietus ja töövahendid

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: mugavad ja turvalised.

Pausid ja tööaeg

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit (tasustamata). Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta. 2x15 minutit tööaja sisest pausi. Pausid sõltuvad tööpäeva pikkusest.

Muu oluline info

Kohale saad tulla kas oma liiklusvahendiga või ühiskondliku transpordiga. Laagrisse Maksimarketi juurde sõidavad nii rong (Urda peatus) kui ka bussid.

Enne avamist saab kauplusesse siseneda estakaadi kaudu. Kui tuled ajal mil kauplus on avatud, siis tule anna endast palun infoletis märku ja siis juhatatakse sind juba edasi :)