Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 981 000 €

заработано евро в качестве оплаты

6 819

зарегистрированные клиенты

259 870

активных подработчиков

1 998 200

количество часов на выполнение задания

Гибкое предложение о работе или подработка

Tubli abiline pakkimisel, komplekteerimisel ja kaupade ettevalmistamisel müügiks

Altia otsib suveks tiimi, kes käiks abiks vähemalt 2 kuud. Sinu ülesanneteks on toodete pakkimine tootmisliinile ehk pudelite pakkimine karpi või kasti ja taara asetamine liinile või alkoholi maksumärgistamine ja kompletide/kohvrite pakendamine.

Tööd teeme me 8:00-16:30, sinna sisse mahub 2 x 15 minutit kohvipausi ning 30 minutit lõunapausi, mis ei kuulu tasustatava tööaja hulka. Mis kõige parem - Altia pakub transporti Kristiinest tööle ja tagasi ja TASUTA SOOJA LÕUNAT. Kohtu lõunalauas oma uute sõpradega ja jaga äsja saadud kogemusi :)

Buss väljub Kristiine keskuse parklast (perrooni poolsest otsast) kell 7.15. Bussil kiri "ALTIA ".

Töötasu on 5,5€/h.

Kuna töö on seotud alkoholi käitlemisega siis on sobiva tööampsaja vanus 18+.

Kõik juhised ja ohutuks töötamiseks vajalikud teadmised ning vilumuse saad juba kohapeal!

Oluline on arvestada, et töö kestab terve suve ning juulis on natukene rahulikum aeg, sest tootmine on kollektiivsel puhkusel. Ootame, et oleksid valmis vähemalt 2 kuud töötama.