Töökuulutused

Kuidas jõuda sobiva inimeseni

Halb

Esimene võimalus töötaja leida on kirjutada näiteks selline kuulutus.

Otsime inimest, kes suudaks lahendada kõik kaasaegses maailmas tekkivad probleemid. Kandideerimise eelduseks on kõrgharidus, eelistatult magistrikraadi tasemel. Eriala pole oluline. Ning see kõikidesse portaalidesse üles panna.

Hea

Teine võimalus on võtta ühendust GoWorkaBitiga.

Me aitame sul kirjutada töökuulutuse, mis ka tegelikult inimestes huvi ja usaldust tekitab. Ja mõistagi viime su töökuulutuse sadade sobivate kandidaatideni.

Hea töötaja otsimiseks on niisiis kaks võimalust. Leidmiseks aga ainult üks.

Korralikult sõnastatud probleem on peaaegu lahendatud probleem

Sa tahad uut inimest tööle võtta. Väga tore!

Enne kuulutuse ülesriputamist tuleb sul aga esmalt välja mõelda, millist probleemi uus töötaja su ettevõttes lahendama hakkab. Ehk teisisõnu – kas vajad tähtajatut töötajat või on sul mõistlikum leida inimene, kes lühikese ajaga mõne konkreetse töö ära teeb?

Su ettevõttes on töömahud suurenenud? Firma kasvab nagu pöörane ning olemasolevast meeskonnast jääb uute väljakutsete jaoks väheks? Sellisel juhul võta tööle tähtajatu töötaja.

Mõni su ettevõtte töötajaist on haigestunud? Sul on tekkinud raskusi suurte tellimuste täitmisega? Töökoormus on ettevõttes ajutiselt suurenenud? Sellisel juhul tõttab appi lühiajaline töötaja.

GoWorkaBiti abiga leiad mõlemad. Nii tähtajatu kui ka lühiajalise.

Millised kandidaadid me sulle leiame?

Igas kuus registreerub GoWorkaBiti süsteemis 1000 uut tööhuvilist. Meie andmebaasis on hetkel üle 200 000 inimese, kelle oskused on väga mitmekesised. Lugesid õigesti – kaks Tartu linna täit inimesi, kes on kohe valmis sulle appi tulema.

Küllap tead varasemast, et GoWorkaBitist leiab kiiresti lihtsamate tööde tegijaid laotöödeks, andmesisestuseks ja nõnda edasi. Aga tegelikult on meie platvormiga liitunud ka tuhandeid spetsialiste. Tippkirurgi leidmisega läheb ehk raskeks, aga näiteks raamatupidajaid, turundajaid ning müügi- ja personalispetsialiste on GoWorkaBiti abiga leitud küll.

Sulle sobivaid kandidaate otsides keskendub GoWorkaBit kvaliteedile. Me teeme kindlaks, et sinuni jõuavad inimesed, kes ka tegelikult võiksid sulle huvi pakkuda. Kuidas? Väga lihtsalt – me sõnastame su töökuulutuse nii, et ehku peale kandideerijad juba eos mõistaksid, et neil pole mõtet sinu kallist aega raisata.

Viis sammu töökuulutuse lisamiseks

Vaatame su vajadustele otsa. Sa võid meile saata juba olemasoleva töökuulutuse lingi, mille oma keskkonna jaoks sobivaks kohandame. Või sisestad soovi korral ise kõik detailid meie süsteemi.

Aitame sul kirjutada töökuulutuse, mis kandidaatides põnevust ja usaldust tekitab. Ikka selleks, et kõige paremad inimesed sind üles leiaksid.

Viime su kuulutuse kohe tuhandete GoWorkaBiti kasutajateni. Huvilised saavad kandideerida otse meie süsteemis. Kui sinu ettevõttel on oma kandideerimis­keskkond, saame inimesed ka sinna suunata.

Toetame soovi korral sinu kuulutust sotsiaalmeedia kampaaniaga ja sihime selle õigele sihtrühmale, et uue tööpakkumise levikut suurendada. Lisakampaania hind on 50 € + km.

Aitame soovi korral teha kandidaatide seast eelvaliku. Täpsemad kriteeriumid tuleb sellisel juhul omavahel kokku leppida.

GoWorkaBit aitab sul leida parima võimaliku töötaja. Sajad Eesti ettevõtted on meie kaudu tublisid abikäsi leidnud – küll päevaks, küll kuuks, küll aegade lõpuni. Ehk täpselt nii kauaks, kui neil vaja on.

Üks selliseid ettevõtteid on Weekend Eesti OÜ, mille müügijuht Anu Pajula räägib meie kootöö väärtustest siin.
Teine sarnane GoWorkaBiti partner on AS Kaupmees & KO, Eesti suurim toitlustussektori varustaja. Ettevõtte personalijuht Katrina Ninepu-Roosaar on meie koostööst rääkinud siin.

Mis see kõik maksab? Kuulutuse hind kaheks nädalaks on 99 € + km.

Suurema mahu puhul tasub küsida pakkumist meie müügijuht Diana Arualt.
Kirjuta talle aadressil diana.aru@goworkabit.com või helista +372 5611 0332.

1 töökuulutuse avaldamine 2 nädalaks

1 töökuulutuse avaldamine 2 nädalaks

99 EUR Telli
1 töökuulutuse avaldamine 2 nädalaks koos sotsiaalmeedia kampaaniaga

1 töökuulutuse avaldamine 2 nädalaks koos sotsiaalmeedia kampaaniaga

149 EUR Telli
5 töökuulutust 12 kuu jooksul

5 töökuulutust 12 kuu jooksul

445 EUR Telli
10 töökuulutust 12 kuu jooksul

10 töökuulutust 12 kuu jooksul

845 EUR Telli