Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€16,425,700

of salary earned

7,441

employers signed up

323,430

active job seekers

2,814,800

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tootealuste lahtivõtja (järeltöötleja)

About the employer

Vajame abikäsi kärgpapist tootealuste lahtivõtmisel. Eriti tore on, kui oled sellist tööd varem teinud, aga tegelikult saab hakkama igaüks, kes oskab akutrelli kasutada, on elus pidanud mööblit kokku panema, ei pelga füüsilist tööd ja on valmis tagama kvaliteetse töötulemuse.

Seega - tule paariks päevaks tööle moodsasse digitrükikotta! Meil on linna parim kollektiiv ja suurepärane töökeskkond :)

Tööaeg on 8.30-17.00. Tasustamata lõunapaus on 30 minutit. Võid toidu ise kaasa võtta (meil on töötajate kasutada köök, kus on absoluutselt kõik vajalik olemas), aga otse meie kõrval on ka Maxima ja söökla.

Töökeeleks on eesti keel.

Kandideerimise tingimus: Tööleasuja kinnitab, et ei ole viimase 10 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 haigustunnustega inimestega ja tema enda tervislik seisund võimaldab pakutud tööd teha ning see ei kahjusta kaastöötajaid. Tööandja tagab töökohal käte desinfitseerimise ja maskide kasutamise võimaluse.