Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

6 217 300 €

Eurot teenitud tasuna

5 825

registreerunud klienti

223 402

aktiivset tööampsajat

1 254 700

tundi ülesandeid täidetud

Paindlik tööpakkumine ehk tööamps

Paindliku tööajaga telefoniküsitleja

Kui sa ei karda toru kätte võtta ja sa suhtled inimestega suur naeratus näol, siis oled just see, keda otsime.
Tule aita meil läbi viia telefoniküsitlus. Helistada tuleb eraisikutele ja iga kõne pikkus on u 3-4 minutit. Müüma sa midagi ei pea!

Kokku oleks vaja iga päev teha keskmiselt 60 edukat telefoniküsitlust. Edukas kõne on see, kui oled inimese kätte saanud ja tema käest vähemalt 2-le küsimusele vastuse saanud.

Küsitluse struktuuri, küsimused ja võimalike vastuste korral ka järgmised küsimused anname sulle ette.

Iga edukalt läbi viidud kõne eest maksame 0,6 EUR bruto, seega päevane teenistus võiks olla 36 EUR. 60 eduka kõne tegemiseks päevaks kulub 3,5-4h. Tööaja saad ise valida, aga parimad helistamise ajad on kindlasti hommikul kell 9-10 ja õhtusel ajal 18-20.

Piisab eesti keele oskusest (vene keele oskus oleks juba eriti äge ja tuleb kasuks), julgusest võõraste inimestega suhelda ja positiivsest pealehakkamisest. Tööd saad teha täpselt seal, kus sulle kõige paremini sobib.