Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€15,260,900

of salary earned

7,315

employers signed up

309,197

active job seekers

2,640,000

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Tule haljastustööde tiimi - hooldustööline, projektide abitööline ja tiimi juht!

About the employer

Otsime oma tiimi kolme inimest, kellega loodetavasti pikaajalisemalt koostööd teha! Palun märgi kandideerimisel, millisesse ametisse kandideerid!

1. Aednik, taimede hooldaja - Nõutav eelnev kogemus ja valdkonna haridus. Tööks on taimede hooldamine, enamasti taimede kastmine, kahjurite ja haiguste monitoorimine, väetamine, rohimine, hoolduspäeviku pidamine. Regulaarse haljastuse hooldustööna (sobib ka põhitöö kõrvalt) on kella-ajad vabalt valida, aga taimede seisukohast eelistatavalt alustaks varahommikustel tundidel ja lõpetaks pärastlõunal. Oluline on oskus töötada üksinda ja meeskonnas. Tasu 7EUR/h. Pikaajalise koostöö puhul on võimalik tasu tõsta ja leppida kokku fikseeritud kuutasus.

2. Abiline haljastusprojektide rajamisel - Füüsiline töö, peamiseks tööks taimede istutamine. Töö on projektipõhine. Projektipõhiselt haljastuse rajamisel lepime ajad ja töömahu iga projekti alguses kokku, tööaeg paindlik, tavaliselt päevane tööaeg nädala sees. Eelnev töökogemus haljastuse valdkonnas ei ole määrav, aga kasuks tuleb maal töötamise ja füüsilise töö harjumus. Oluline on kiire õppimisvõime! Töö toimub 1-2 korda nädalas, aga soovi ja sobivuse korral on võimalik saada ka püsivamat tööd. Tasu 8EUR/h. Pikaajalise koostöö puhul on võimalik tasu tõsta..

3. Tiimi liider - vajalik valdkonna tundmine, varasem töökogemus haljastuse alal või vastav haridus. Töö on füüsiline ja vastutusrikkam. Ülesanneteks taimede ja mulla transport, haljastusjäätmete utiliseerimine, objektide iseseisev hooldamine, vajalike vahenditel kaupluses järgi käimine. Vajalik B-kat juhilubade ( võimalusel konksuga sõiduki olemasolu) oskus järelhaagisega sõita. Töö ei kesta alati terve päev, vastavalt vajadusele ja olenevalt projektist. Arenemise ja pikaajalise koostöö võimalus. Tasu 12EUR/h. Pikaajalise koostöö puhul on võimalik tasu tõsta ja leppida kokku fikseeritud tasus.