Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

7 590 100 €

Eurot teenitud tasuna

6 124

registreerunud klienti

234 089

aktiivset tööampsajat

1 482 900

tundi ülesandeid täidetud

Paindlik tööpakkumine ehk tööamps

Akadeemia Konsumi piimaosakonda kaupa välja panema (Coop Harju)

Tööampsu pakkujast

Vajame töökat abilist piimaosakonda appi kaupa välja panema, töö toimub ka külmikus. Peab olema valmisolek iseseisvaks ja kiireks tööks.

Eesti keele oskus suhtlustasemel on vajalik. Estonian is necessary for this position.

Juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid, mille kasutamine on kohustuslik.

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: mugavad ja turvalised. Püksid peavad olema pikad ja tumedat värvi (seelik ei ole lubatud). Võta palun ka ise soojem pluuse/pusa kaasa.

Akadeemia Konsum asub Mustamäel Akadeemia tee 35. Kohale saad mugavalt tulla ühistranspordiga või isikliku transpordi vahendiga.

Enne kui tööampsule kandideerid, mõtle hoolega järgi, kas sa ikka tahad tööd teha. Kui oleme su välja valinud ja vahetult enne tööpäeva tühistad, siis oled võtnud ära teistelt huvilistelt võimaluse tööampsu teha ja meie töötajad jäävad ilma vajalikust abist.