Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

8 036 600 €

Eurot teenitud tasuna

6 228

registreerunud klienti

236 762

aktiivset tööampsajat

1 548 800

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Sorteerija-kauba paigutaja

Tööampsu pakkujast

Tule Uuskasutuskeskusesse sorteerima!

Päeva jooksul saad sorteerida rõivad, jalanõusid, mänguasju - kõike põnevat mida Uuskasutukeskusesse on teisele ringile saadetud. Sul on vastutusrikas töö panna rõivad riidupuule, vaadata üle kas jope tõmblukk libiseb või kas kingad vajavad viksimist. Seejärel leida igale esemele müügisaalis sobiv koht. Edasi liigub asi juba uude koju. Töö on püstijalu sorteerimisruumis, kus töötad üksinda, kuid abi on pidevalt kättesaadav.

Kasuks tuleb varasem kogemus rõivakaupluses või tekstiilmaterjalidega töötamisel.

Teeme sulle lühiülevaate kuidas sorteerida ning milline on müügisaalis hea koht sorteeritud asjade paigutamiseks.
Palume kaasa võtta mask, mis on vajalik müügisaalis töötamiseks. Selga pehme pluus või mõni muu mugav riietus ja jalga jalanõud, millega on hea ergonoomilisel matil seista ja samas palju liikuda. Omaltpoolt anname sulle puuvillase T-särgi, millel on Uuskasutuskeskuse logo.

Kui töötuhinas meenub, et võiks pausi teha, siis puhkenurgas on olemas joogivesi, tee ning kohv. Joogipausid on tööaja sees, kuid kui soovid käia majast väljas lõunatamas, siis saad selle võrra kauem sorteerida.

Ootame sind 10-16 Mustamäe tee 5 või Tatari 64 Uuskasutuskeskusesse.
Kohale saab mugavalt nii ühistranspordi kui ka autoga. Tasuta parkimiseks anna sellest eelnevalt teada. Maja juures tasuta parkimine vabade kohtade olemasolul.

Tule anname koos asjad uuele ringile!