Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

5 136 000 €

Eurot teenitud tasuna

5 647

registreerunud klienti

212 478

aktiivset tööampsajat

1 087 000

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Tubli kauba väljapanija Laagri Maksimarketis (Coop Harju)

Tööampsu pakkujast

Vajame abilist müügisaali kaupa välja panema. Sinu tagada on riiulite korrektne ja nõuetekohane täitmine vastavalt saadud juhistele. Tööd tuleb teha liha-kala-kulinaariaosakonnas.

Seoses viiruse perioodiga juhime täiendavat tähelepanu hügieeninõuete täitmisele.  Meil on kauplustes olemas tavapärased hügieeni- ja desovahendid – palume neid kasutada.

Palume haigena mitte tööampsul osaleda ja kui töö ajal ilmnevad haigusnähud sellest koheselt kaupluse vastutavat isikut teavidata.

Sul ette nähtud lõuna 30 minutit, mida ei tasustata. Lõunasöögi võid ise kaasa võtta või saad samast kauplusest osta.

Tööpluus on kohapeal olemas. Jalanõud vali sobivad: kinnised, mugavad ja turvalised. Terve tööpäeva viibid sa jalgadel ja sul peab olema mugav liikuda.

Kohale saad tulla kas oma liiklusvahendiga või ühiskondliku transpordiga. Laagrisse Maksimarketi juurde sõidavad nii rong (Urda peatus) kui ka bussid.

Enne kaupluse avamist pääsed tööle estakaadi kaudu, tutvusta ennast turvamehele. Kui oled kauplusesse kohale jõudnud palun küsi teenindaja käest kaupluse vastutavat isikut või helista ja anna oma kohalolekust teada.