Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€15,260,700

of salary earned

7,315

employers signed up

309,195

active job seekers

2,640,000

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Klienditeenindaja ja kokk nädalavahetusteks!

About the employer

Vajame hooajalisse toitlustushaagisesse klienditeenindajat ja kokka nädalavahetusteks! :)

Oluline on, et saad tööl käia terve hooaja ehk Augusti lõpuni. Kandideerides maini ka kaaskirjas, kummale positsioonile kandideerid :)

Klienditeenindaja - Töö sisuks on klientide sõbralik teenindamine, kohvi valmistamine ja tellimuste vastu võtmine. Kindlasti tuleb kasuks, kui omad varasemat teenindaja kogemust. Oluline on osata käpaga kohvi valmistada ning piima vahustada! Vajalik tervisetõendi olemasolu. Töö toimub nädalavahetustel 12-17.

Kokk - Ideaalis omad juba varasemat töökogemust koka erialal ning toitlustuse maailm on Sulle tuttav. Kindlasti peaks Sul olemas olema tervisetõend ning hügieeninõuete kohapealt järeleandmisi ei tee, kuna see on Sinu töös A ja O. Kaubaga tegelema ei pea, sellega tegeb eraldi inimene. Töö toimub nädalavahetustel 12-17.