Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

9 140 900 €

Eurot teenitud tasuna

6 406

registreerunud klienti

245 074

aktiivset tööampsajat

1 720 100

tundi ülesandeid täidetud

Paindlik tööpakkumine ehk tööamps

Klienditeenindaja women´secret Viru keskuse kaupluses!

Tööampsu pakkujast

Hea tööampsaja!

Ootame Sind tööampsudele women´secret kauplusesse Tallinnas Viru Keskuses. Tööampsu ajal oled abiks meie toredale klienditeenindajale. Hoolitsed, et müügisaalis oleksid tooted korrektselt välja pandud, tood laost uusi tooteid müügisaali. Suhted ja abistad meie imelisi kliente. Kui Sul on eelnevad oskuses töötamaks kassasüsteemiga Buum, siis saad tegutseda ka kassas.

Asukoht - women´secret kauplus Viru Keskuses Tallinnas, Viru väljak 4/6.

Tööampsu ajad:

18-28.01.2022 kell 10.00-20.00

Palun riietu neutraalselt pigem tumedamatesse riietesse, tööpäevad mööduvad mugavalt ka teksastes ja t-särgis. Jalga mugavad jalanõud.

Sa saad tuttavaks meie suurepäraste inimestega, kes naudivad oma tööd ja kellega koos möödub tööpäev lennates ja lõbusalt. Sa saad näha women´secret brändi uut muinasjutulist talvekollektsiooni. Oled meile oodatud!