Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€16,860,100

of salary earned

7,511

employers signed up

328,555

active job seekers

2,876,900

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

Rootsi toidupoe/Bistroo abiteenindaja

About the employer

Abiteenindaja IKEA Rootsi toidupoes ja bistroos
• 7,00 €/h
• Kurna, Rae Parish

Töö kirjeldus


Mida Sa tegema hakkad?

Abistad teenindajaid kaupade väljapanemisega ja riiulite täitmisega. Toetad bistrooteenindajaid lihtsamate toidu ettevalmistuse toimingutega ning õhtu lõpus aitad koristustöödega. Mida ja kuidas täpsemalt teha - tutvustame sulle kohapeal. Kohale jõudes võtab sind vastu meie esindaja või juba sinu tööjuht.

 

Töökeskkond

Kas sa armastad kollast värvi? Meie armastame ning anname sullegi võimaluse seda meie juures tööampsul olles kanda – anname sulle tööpäevaks kollase T-särgi ja vajadusel fliisi. Omalt poolt pane jalga tumedad püksid ja mugavad jalanõud.

Meie antud riided peseme me ise. Kui tuled veel, siis saad uueks tööpäevaks võtta uue puhta T-särgi. Oma isiklikud asjad saad hoiustada turvaliselt meie töötajate garderoobis.

 

Pausid ja lõuna

Päeva jooksul on ettenähtud 2x15 minutit pause mis on tasustatud ja lõunapaus 30 minutit, mis ei kuulu tasustamisele. Küll aga on meie poolt tasuta korralik lõunasöök. Pauside täpne korraldus lepi tööpäeva alguses kokku oma tööjuhiga.

Meie poolt on alati töötajate restoranis tarbimiseks tasuta vesi, kohv, tee ning aegajal ka mõned vahepalad. Kui soovid oma söögi ise kaasa võtta, siis saad seda hoida töötajate restoranis asuvas külmikus ja hiljem soendada.

 

Kuidas tulla?

Meie juurde Kangrumetsa tee 1, Kurna, 75307 Harju maakond saab nii IKEA bussi kui isikliku autoga.

IKEA kliendi bussiga:

12:00 Reisisadama A-terminal - 12:06 Balti jaam - 12:14 Koskla - 12:18 Siili - 12:23 Virve - 12:24 Viljandi maantee 12:33 Kangrumetsa

Bussisõit on sulle tasuta. Tasuta sõitmiseks esita bussijuhile vastav tõend, mille saadame sulle e-postiga pärast sinu töövahetuse kokku leppimist. Kohale jõudes tule töötajate sissepääsu juurde, mis asub väljapääsu kõrval vasakut kätt. Helista uksetelefonil ning ütle, et tulid tööampsule. Turvatöötaja avab sulle ukse, tule teisele korrusele. Teavita oma kohale jõudmisest kindlasti ka IKEA kontaktisikut, kes tuleb sulle sinna vastu ning annab edasised juhised.