Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

5 246 800 €

Eurot teenitud tasuna

5 669

registreerunud klienti

213 958

aktiivset tööampsajat

1 105 200

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Kodukoristus - 6 tuba, 2 vannituba/tualettruum, köök/kööginurk

Tööampsu pakkujast

Hei, kallis korraarmastaja! Kui Sa naudid korra loomist ja puhas kodu teeb Sind õnnelikuks, siis tule appi ja tee meilegi rõõmu. Enne töö alustamist vaata kindlasti üle WiRK platvormi kasutustingimused www.wirk.ee.

Koristamist vajab 6 tuba, 2 vannituba/tualettruum, köök/kööginurk

Infoks:

  • Korterit on kõigi eelduste kohaselt väga lihtne koristada - keegi pole sees elanud juba ammu, toad on asjadest tühjad ja ka kappe on seest lihtne puhastada, sest asju välja tõsta pole vaja. Kuna korteri koristamine peaks olema lihtne, siis selle arvestusega ma palun, et puhastataks ära ka korteri kaks rõdu selle hinna sees.
  • Meil on kõik koristusvahendid olemas, midagi kaasa võtma ei pea.
  • Koristan ise korrapäraselt ja kodu vajab lihtsalt igapäevast koristust

Pakun koristuseks välja mitu päeva, anna kandideerides märku, millised päevad sulle sobivad. Võid märkida ka kõik sobilikuks, aga tea, et koristamine toimub lõpuks siiski ainult ühel päeval

Selle tööampsu eest saad tasu tulemuse pealt. Ehk siis kui oled tubli, tragi ning teed oma töö ära kiiremini, ei kaota sa seetõttu tasus. Usume, et antud tööamps saab tehtud 12 h ja 10 minutiga - siiani on 95% tööampsajatest töö etteantud ajaga või kiiremini ära teinud. Tasu koristuse eest saad kokku 87.6 eurot.

Antud tööamps tehakse platvormi WiRK.ee tingimuste kohaselt.
Vaata kindlasti enne töö alustamist koos koduomanikuga üle, mis täpselt tuleb ära koristada. Samuti vaadake hiljem koos koduomanikuga tehtud töö üle.