Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

8 604 400 €

Eurot teenitud tasuna

6 308

registreerunud klienti

239 888

aktiivset tööampsajat

1 635 700

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Koristaja Konsumis

Tööampsu sisu - Antsla Konsumi koristajatele puhkuse andmine. Kaupluse müügisaalis põrandate niiske käsikoristus ja põrandate masinpesu, vaipkatete puhastamine tolmuimejaga ja vajadusel plekkide eemaldamine, uksekomplektide, klaaspindade, peeglite kohtpuhastus ja määrdumiste puhastamine küündivusulatusest, paberi- ja olmejäätmete prügikastide tühjendamine ja prügikottide vahetus jm vajalikud koristustööd. Lisaks lao-kontori-ja puhkeruumide ning töötajate ja avaliku WC koristamine.

Oskused/vahendid - Soovitav on varasem kogemus põrandapesumasinaga töötamisel, aga see ei ole primaarne, saame ka enne tööle asumist välja õpetada. Töövahendid ja isikukaitsevahendid on tööandja poolt.

Pausid - Töötajale on ette nähtud üks 30 minutiline tööajasisene vaheaeg (lõunapaus) puhkamiseks ja einetamiseks, mida ei arvestata tööaja hulka ning kaks 15 minutilist puhkepausi, mis arvestatakse tööaja sisse

Tööaeg - Töö on graafiku alusel, 2 tööl, 2 vaba või 3 tööl, 3 vaba. Tööpäeva algus E, T, N, L kell 6.30, K ja R kell 7.00, P kell 8.00. Tööpäeva pikkus 8,5-11h olenevalt päevast. Täpsem graafik tehakse teatavaks 3 päeva enne kuu algust.

Asukoht - Töökoht asub Antsla kesklinnas, väljastpoolt Antsla linna tulijal vajalik isiklik transport.