Find a workbit just for the time and at the place where you like

GoWorkaBit helps you find short or long term flexible jobs. You can choose your workload, change professions, work in different companies at the same time - and what’s most important, work on your own terms. Turn your work life around and start working in a new way.
Find a bit of work

€16,415,100

of salary earned

7,440

employers signed up

323,218

active job seekers

2,813,400

hours of work done

Applying to workbite has ended.

Find a bit of work

LAADIJA (kastide laadimine merekonteinerist)

About the employer

Kui Sul on aega ja soovi lisa teenida siis pakume võimalust tööampsudeks Eesti suurimat pakkematerjali ja -seadmete valikut pakkuvas ettevõttes!

Otsime oma tuttuude lattu tööampsule laadijat, ehk kedagi, kes saabuvatest merekonteineritest kauba maha laeks ja kaubaalustele paigutaks. Kauba kaal 15-30 kg. 

Oled meile ideaalne abiline kui oled kohusetundilk ja pealehakkamist täis, haarad uusi teadmisi lennult, ja saad uues seltskonnas kohe "oma inimeseks" :)

Tööampsule tule vaid siis kui oled täiesti terve ja valmis tegusaks tööpäevaks!

Pakendikeskus AS on pakkematerjalide ja -seadmete müügile ja turustamisele spetsialiseerunud ettevõte. Tegutseme Eesti turul juba 25 aastat. Meie poolt pakutav lai pakkematerjalide ja seadmete valik hõlmab üle 10 000 erineva toote ja valik suureneb iga aasta. Hetkel tegutseme neljas Eesti linnas kuue kauplusega (Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis). Meil on aktiivne müügiesindajate tiim, kelle kaudu on ettevõte esindatud kõigis Eesti piirkondades.