Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

9 140 600 €

Eurot teenitud tasuna

6 406

registreerunud klienti

245 074

aktiivset tööampsajat

1 720 000

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

LAADIJA (kastide laadimine merekonteinerist)

Kui Sul on aega ja soovi lisa teenida siis pakume võimalust tööampsudeks Eesti suurimat pakkematerjali ja -seadmete valikut pakkuvas ettevõttes!

Otsime oma tuttuude lattu tööampsule laadijat, ehk kedagi, kes saabuvatest merekonteineritest kastid maha laeks ja kaubaalustele paigutaks. Kastid pole raskemad kui 12kg.   

Oled meile ideaalne abiline kui oled kohusetundilk ja pealehakkamist täis, haarad uusi teadmisi lennult, nutiseadmed Sulle raskusi ei valmista ja saad uues seltskonnas kohe "oma inimeseks" :)

Meie poolt on Sulle kogu vajalik väljaõpe ja juhendamine ning tore tiim kes on igal sammul toeks.

Tööriietus vali mugav ja soovitatavad on turvajalatsid. Kui Sul turvajalatseid ei ole vali omal vastutusel tugevad ja kinnised tööjalatsid. Meil on olemas mugav riietusruum ning pesemisvõimalused.

Tööpäeva jooksul on Sul 30 minutit tasustamata pausi lõunatamiseks. Oma lõuna võid kaasa haarata, köögis on kõik vajalik olemas toidu soojendamiseks ja lõunatamiseks. Lisaks on lähedal Jasmin Catering, kus on väga head lõunapakkumised.

Pakendikeskuse logistikakeskus asub autoga kõigest 5 minuti kaugusel Ülemiste keskusest.
Meie juurde tulevad ka buss number 7 ja 15 – peatus Sõjamäe.

Tööampsule tule vaid siis kui oled täiesti terve ja valmis tegusaks tööpäevaks!

Pakendikeskus AS on pakkematerjalide ja -seadmete müügile ja turustamisele spetsialiseerunud ettevõte. Tegutseme Eesti turul juba 25 aastat. Meie poolt pakutav lai pakkematerjalide ja seadmete valik hõlmab üle 10 000 erineva toote ja valik suureneb iga aasta. Hetkel tegutseme neljas Eesti linnas kuue kauplusega (Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis). Meil on aktiivne müügiesindajate tiim, kelle kaudu on ettevõte esindatud kõigis Eesti piirkondades.