Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

6 449 400 €

Eurot teenitud tasuna

5 843

registreerunud klienti

225 027

aktiivset tööampsajat

1 291 700

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

TÖÖ TERMINALIS 22:00-09:00

Tööampsu pakkujast

Vahva tööamps ootab Sind!
Sinu tööks on pakkide käsitsi sorteerimine, oluline on seda teha kiiresti ja korrektselt, et autod pakkidega õigeaegselt välja läheks.

Kohapeal esmane väljaõpe pakutava ameti ja tööturvalisuse osas. Eelistame kandidaate, kellel huvi ja võimalus töötada kogu väljapakutud graafiku ulatuses.  

Meie kontor asub Taevavärava tee 1, Lehmja küla, 75306 Rae vald.

Kui Teil puudub võimalus tulla tööle oma autoga, siis pakume enda poolt tööle sõitmine meie poolt tellitud taksoga. Meie meeskonnajuht võtab 10 minuti ennem takso saabumist töötajaga ühendust, seepärast palun pange GWB süsteemis kehtiv telefoninumber ning elukoha aadress. Peale tööle lõpetamist kell 09:10 buss väljub DPD kontorist ning sõidab kesklinna (peatab Kaubamaja juures). Buss on valge MB oma, külgedel on sinisega „Vilandert“ kirjutatud. Bussijuhi juures esiklaasil on silt „DPD“ ja logo. Bussijuhile midagi ütlema ei pea ja bussisõit on tasuta.