Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

6 408 700 €

Eurot teenitud tasuna

5 839

registreerunud klienti

224 714

aktiivset tööampsajat

1 284 900

tundi ülesandeid täidetud

Paindlik tööpakkumine ehk tööamps

Vihikute pakkija

Tööampsu pakkujast

Oleme tootmise alal eksperdid – meil on üle 80 aasta kõrgekvaliteediliste paberitoodete valmistamise kogemusi ning me täiustame pidevalt oma protsesse, et saavutada parimad tulemused.

Vihikute pakkijana saad Sa aidata meil toimetada vihikud paljude laste ja noorte koolikotti. Pakkijana paned vihikute pakid karpidesse, jälgid kvaliteeti ja abistad liinioperaatorit muude tegevuste juures.

Töö sobib Sulle kui oled tähelepanelik ja Sulle meeldib aktiivne tempokas töö (enamasti ühe koha peal seistes), Sind ei häiri töötamine kesmisest mürarikkamas keskkonnas. Hoolime meie töötajate tervisest, niiet ole valmis kandma siseruumides näomaski.

Kui tööamps tehtud, anname Sulle kaasa ka mõned meie tooted.

Tööle ootame Sind 7:00-15:30. Tööaja sisse kuuluvad kaks 10-minutilist pausi ja lõuna 30 minutit (lõunat ei tasustata). Olemas joogivesi, tee ja kohv.

Meie juurde saad hästi ühistranspordiga - bussid 35, 50 ja 55.