Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

6 423 700 €

Eurot teenitud tasuna

5 841

registreerunud klienti

224 834

aktiivset tööampsajat

1 287 400

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Metsaistutusmasina operaator.

Tule veeda üks tegus nädal kevadises metsas ja istuta 40 000 kaske! Töö ei ole keeruline- istud mõnusalt istutusmasina istme peal ja paned kased mulda. Vaata videost: https://photos.app.goo.gl/oHc1ZhUoEubmtMDJ6

Tööks on vajalik veidi füüsilist vormi ja parajal hulgal püsivust.

Ootame abilist kes tuleks meie juurde korraga vähemalt nädalaks. Elamine koos masinaoperaatoriga mugavas SOLIFER haagissuvilas objektide lähedal, igapäevaselt tööle sõita pole vaja. Ööbimiseks haara kaasa voodipesu.

Toitu valmistame kohapeal ühiselt.

Kaasa võtta kindlasti ilmastikule vastavad ja soojad riided. Töö toimub iga ilmaga! Töökindad jms kaitsevahendid on meie poolt.

Tööamps toimub erinevatel objektidel. Abilisele tuleme vajadusel ampsu alguses vastu kas Kilingi-Nõmme, Pärnu maakonnas või Mõisakülla, Viljandi maakonnas ja viime objektile.