Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

7 684 300 €

Eurot teenitud tasuna

6 146

registreerunud klienti

234 612

aktiivset tööampsajat

1 496 600

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Fotoboksi operaator

Tööampsu pakkujast

Otsime võimekat ja vahvat fotoboksi operaatorit!

Laupäevane tööamps kestab 16.15 - 23.30. Lõpu- ja alguskellaaeg võib veidikene nihkuda.

Tööülesandeks on fotoboksiga tegelemine - vajadusel juhendada külalisi ning hoida silma peal kõige toimimisel. Koolituse teeme vahetult enne sündmust kohapeal.

Otsime inimest, kes on huvitatud pikaajalisest lisateenistusest!

Keskmine tööamps kestab 4-6 tundi, millest poolteist tundi moodustab tehnika ülesseadmine ning mahavõtt. Selle vahele jääb 2-4 tundi fotoboksi tööaeg, mil tuleb klientidega suhelda ning kõige sujumisel silma peal hoida. Fotoboksi tööaeg pidudel lõppeb enamjaolt kõige hiljem kella 23-24 ajal. 90% tööampsudest on reedeti-laupäeviti.

Lõviosa tööst toimub nädalavahetuste õhtuti ning Tallinnas, kuid mõnikord tuleb sõita ka veidi kaugemale ning sellisel juhul hüvitame nii aja- kui kütusekulu. 

Sobivalt kandidaadilt ootame head tehnilist taipu, esinduslikkust, pealehakkamist, väga head suhtlemisoskust, B-kategooria juhiluba, isiklikku autot ning baasteadmisi fotograafiast. 

Töö sobib hästi tudengitele, vaba graafiku või poole kohaga töötavatele inimestele.

Töö eeldab raskete (kuni 30 kg) asjade tõstmist-tassimist!