Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

10 599 500 €

заработано евро в качестве оплаты

6 699

зарегистрированные клиенты

255 677

активных подработчиков

1 938 200

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Tööampsu sisu - Meil on circa 1200 kontaktist koosnev kontaktandmebaas Inglismaalt, millel on firma nimi ja üldkontaktid (üldmeil). Meil oleks tarvis täiendada andmebaasi juhatuse liikme või juhtivtöötaja personaalse töö emaili aadressiga ning võimalusel ka telefoninumbriga. Kasutada saad LinkedIni, Googleit ja Company House (UK äriregistrit).

Oskused/vahendid - Töö tegemiseks on vaja põhilisi arvutioskusi ja isikliku arvutit. Peamiselt võiimekus kasutada Google Sheetsi/Exceli andmete täiendamiseks ning oskust, püsivust teha internetis iseseisvat uurimistööd.

Keeleoskus - Omavahel saame suhelda eesti või inglise keeles. Kuid töö tegemiseks on vajalik väga heal tasemel kirjaliku ingliskeele lugemis- ja mõistmisoskust

Pausid, asukoht ja tööaeg - Pause ja tööaega saad ise valida, kuna saad töötada kaugtööna mugavalt oma kodust