Найдите подработку в нужное вам время и в удобном месте

GWB поможет вам найти временную или долгосрочную работу в разных фирмах, выбрать подходящую нагрузку, сменить должность или работать на нескольких должностях одновременно. Самое главное – вы работаете на своих условиях. Сделайте свою трудовую жизнь увлекательной и разнообразной или начните новую карьеру!
Вперед на поиски работы

11 053 000 €

заработано евро в качестве оплаты

6 844

зарегистрированные клиенты

260 947

активных подработчиков

2 009 600

количество часов на выполнение задания

Прием заявок завершен

Найти подработку

Hansaplant kutsub sind appi aianduskeskusesse

Tule veeda terve suvi taimede keskel!

Ootame oma aianduskeskusesse töökaid abilisi! Hea kandidaat on kohusetundlik ja naudib aiandusmaailma ja mõõdukat füüsilist koormust :)

Otsime nii kassapidajaid kui klienditeenindajaid. Kassapidajana saad palju klientidega suhelda ning neid vajadusel abistada. Kasuks tuleb eelnev kogemus kassas, kiirus ning täpsus. Oluline, et oskaksid eesti keelt ja kasuks tuleb vene keele oskus. Kui parasjagu kliente pole, siis saad kassa ümbrust korras hoida ning kaupa paigutada.

Klienditeenindajana saad inimesi aidata kaupade valimisel. Kasuks tuleb klienditeenindus kogemus, hea suhtlemisoskus ning teadmised taimede või kodusisustuse ja -kujunduse valdkonnas.

Kasuks tuleb huvi aianduse ning taimede või sisustuse ja kodukujunduse vastu , mis muudab sinu tööpäevad põnevamaks ning kogu töökogemuse paremaks.

Ootame tööle täisealiseid.

Töötasu on 7€/h ning töö toimub graafiku alusel 9.15-20.00.

Lõunatada saab meie juures asuvas kohvikus või olemas on ka enda poolt kassa võetud toidu soojendamise võimalus ning lõunatamine meie puhkeruumis.

Võimalus on tööle tulla, kas oma autoga, mille saad parkida töötajate parklasse või töötajate bussiga kesklinnast Hobujaama bussipeatusest Coca Cola Plaza kõrval, väiksem buss Hansaplandi sildiga aknal ja väljumisaeg 8.40