Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

15 797 300 €

Eurot teenitud tasuna

7 393

registreerunud klienti

315 282

aktiivset tööampsajat

2 721 100

tundi ülesandeid täidetud

Multiamps - uut moodi tööpakkumine

Klienditeenindaja ja kokk nädalavahetusteks!

Vajame hooajalisse toitlustushaagisesse klienditeenindajat ja kokka nädalavahetusteks! :)

Oluline on, et saad tööl käia terve hooaja ehk Augusti lõpuni. Kandideerides maini ka kaaskirjas, kummale positsioonile kandideerid :)

Klienditeenindaja - Töö sisuks on klientide sõbralik teenindamine, kohvi valmistamine ja tellimuste vastu võtmine. Kindlasti tuleb kasuks, kui omad varasemat teenindaja kogemust. Oluline on osata käpaga kohvi valmistada ning piima vahustada! Vajalik tervisetõendi olemasolu. Töö toimub nädalavahetustel 12-17.

Kokk - Ideaalis omad juba varasemat töökogemust koka erialal ning toitlustuse maailm on Sulle tuttav. Kindlasti peaks Sul olemas olema tervisetõend ning hügieeninõuete kohapealt järeleandmisi ei tee, kuna see on Sinu töös A ja O. Kaubaga tegelema ei pea, sellega tegeb eraldi inimene. Töö toimub nädalavahetustel 12-17.

Antud tööpakkumise näol on tegu uudse multiampsuga. See tähendab, et kui pärast kandideerimist ettevõte sind välja valib, pääsed ligi antud ameti töögraafikule. See annab sulle võimaluse lisada end ise sulle sobivatel päevadel tööle ja täpselt nii tihti kui ise soovid. Ilma kogu kandideerimise ja vastuse ootamise protsessita.