Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

8 054 900 €

Eurot teenitud tasuna

6 229

registreerunud klienti

236 851

aktiivset tööampsajat

1 551 600

tundi ülesandeid täidetud

Paindlik tööpakkumine ehk tööamps

Borealis massaažitoolide transporttööline

Sinu peamine ülesanne on massaažitoolide transport, ülesseadmine ja klientide juhendamine lähtuvalt nende küsimustest ja toote spetsifikatsioonist. Kindlasti pead Sa tagama üleantava kauba ohutu ja nõuetekohase transpordi ning puhtuse.

Laos on Sinu ülesandeks massaažitoolid puhastada ja klientidele viimiseks ette valmistada – siin saad lüüa kaasa korra ja süsteemi loomisel, et tagada kõrge teeninduskvaliteet. Kontrollida tuleb ka seadmete tehnilist valmisolekut enne ja pärast tarnet klientidele.

Jooksvates laotöödes ja toimetustes oled samuti oluline abimees, võimalusel aitad vastu võtta ja väljastada lattu saabuvat kaupa. Sinu töövahendiks saab kaasaegne ettevõtte reklaamkaubik, mille puhtuse ja korrektse seisukorra tagamise eest pead Sa hea seisma.

Vajalik on B kategooria juhiluba ja hea füüsiline vorm. Oluline on hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, täpsus ja ausus. Oled meeskonnamängija ja suudad lahendada probleeme, mõelda süsteemselt ja hoida esinduslikku väljanägemist. Klientidega suhtleme peamiselt eesti keeles, kuid vene keele oskus tuleb igati kasuks.

Tööaeg on igapäevaselt 9.00 - 17.00. Töö on väga liikuv, arvestada võiks 30min lõunapausiga päeva jooksul mis on tööandja poolt tasustatud.

Asume innovatiivses ja kaasaegses Ülemiste ärilinnakus, kuhu on tagatud nii bussi, trammi kui ka rongi transport. Tagame Sinu väljaõppe ja töövahendid. Meie juures saad käia hubases Ülemiste kontoris regulaarses massaažis ja tunda ennast täisväärtusliku meeskonna liikmena.

Kui meil koostöö klapib, siis jätkub tööd pikemaks ajaks!