Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

8 602 900 €

Eurot teenitud tasuna

6 308

registreerunud klienti

239 880

aktiivset tööampsajat

1 635 500

tundi ülesandeid täidetud

Kandideerimine on lõppenud

Leia tööamps

Kaupade komplekteerimine ja pakkimine

Tööampsu pakkujast

Kui oled nobenäpp ja sulle meeldib üksi nokitseda, siis see töö on just Sulle!

Tööampsu sisuks on komplekteerimine ja pakendamine, tooted on erinevad ja sõltuvad hooajast ning tellimustest. Aga ära muretse see töö ei ole raske ja ei nõua erioskusi.

Tööpäeva algus on kell 09:00 ning lõpp 17:00, mille sisse mahub ka 30 minutit tasustamata pausi palun ära unusta seda teha ja teine vahetus on 17:00 kuni 22:00! Selle pausi ajal saad mõnusalt lõunatada ja lõunasöögi võid endale kaasa haarata kodust, sest seda saab hoida meil kenasti külmkapis. Ja toitu on võimalik soojendada meie töötajate köögis!

Selleks, et tööpäev linnulennul läheks pane endale selga mugavad riided ja jalanõud, enamasti teed tööd istudes ja päeva jooksul väga palju liikumist ei ole.

Nordis on selline mõnus firma, kes investeerib aktiivselt oma töötajatesse, uutesse seadmetesse ja tehnoloogiatesse, et täita klientide tellimusi efektiivselt ja professionaalselt.

Asukoht on Punane 42, ladu 5, Tallinn