Leia tööamps just selleks ajaks ja kohas, mis sulle sobib

GWB aitab sul leida ajutist või pikemaajalist tööd erinevates ettevõtetes, valida sobivat koormust, vahetada ameteid või töötada mitmes ametis samal ajal. Mis kõige tähtsam - tööta enda seatud tingimustel. Muuda oma tööelu põnevaks ja vaheldusrikkaks ning alustada uutmoodi töökarjääri!
Asu tööampsu otsima

7 974 800 €

Eurot teenitud tasuna

6 217

registreerunud klienti

236 375

aktiivset tööampsajat

1 539 600

tundi ülesandeid täidetud

Paindlik tööpakkumine ehk tööamps

Vabakutseline FullStack-arendaja

Tööampsu pakkujast

Otsime appi oma arendustiimile vabakutselist tarkvaraarendajat (või isegi mitut arendajat :)), kes on valmis oma muude tööde kõrvalt võtma ette GoWorkaBiti süsteemi arendusülesandeid. Tööd saab teha remotley, tasu saame maksta arvega, töömahus saab kokku leppida sõltuvalt arendaja enda võimalustest. Kui koostöö sujub, siis meie poolest ei pea sinna lõpp-tähtaega panema.

Mida töö käigus vaja läheb: PHP, Javascript, CSS, SQL (MySQL), Javascript, CSS, npm, Laravel Mix, HTML.

Kasutatav tech-stack:
- Front-end: VueJS, iotaCSS, Tailwind
- Back-end: Laravel, MySQL

Juhul kui tahad rohkem teada, mis meil täpsemalt plaanis on või tundsid, et pakkus huvi - siis võta kindlasti meiega ühendust või küsi siinsamas tööampsu all olevas kommentaariumis oma küsimus ära.

Töötasu tahaksime maksta tunnipõhiselt, summa saaks juba täpsemalt konkreetse inimesega kokku leppida, sõltuvalt tema oskuste tasemest ja kogemusest.

Kandideeri läbi GoWorkaBit-i või saada email siim.kallari@goworkabit.com